רינת שימון

רינת שימון

ינואר 30, 2018

אודות רינת שימון:

רינת שימון, מעצבת פנים, בעלת תואר ראשון בעיצוב פנים מהמכון הטכנולוגי חולון (HIT). עיצוב החלל האישי שלכם נמצא, עבורי, בפרטים הקטנים – בצבעוניות, בחומרים בהם נעשה שימוש,

מעצבת ומנהלת עבור הלקוח כל סוג של פרויקט ובקשה אם זה עיצוב החלל האישי בדירת מגורים או משרד, שיפוץ או בניה ומעניקה פתרונות בשטח לכל בעיה שתצוץ תוך הקפדה בפרטים הקטנים – בצבעוניות ובחומרים בהם נעשה שימוש תוך מקצוענות ועמידה בתקציב..

ייעוץ והכוונת הלקוח להתאמה מושלמת עבורו: בפגישה הראשונה אני לומדת להכיר את הסגנון האישי שלכם, ובמהלך העבודה, אני מכוונת אתכם לסגנונכם בצורה הטובה ביותר. אני מסייעת לכם להפוך את הדירה החדשה למרחב מחיה אישי המותאם לכם במדויק.

מתמחה בתכנון דירות בסדר גודל גדול/קטן כולל פרויקטים מאתגרים ומסובכים, נסיון במקסום הפונקציות שהחלל צריך לשרת תוך התחשבות בצרכיו של הלקוח ובעזרת מציאת פתרונות יצירתיים ועיצובים לחללים קטנים.

ניסיון בביצוע “שינוי דיירים” ב”דירות סטנדרט” בזמן רכישה מקבלן תוך התחשבות  בתקציב ולוחות זמנים.

חשיבות עליונה  היא עמידה בתקציב על מנת לחסוך עבור הלקוחות בעלויות. היכרותי עם מגוון רחב של חומרים ושיטות עבודה מאפשרת לי להשתמש במגוון גדול של חומרים למטרות שונות.

הסיפוק הוא לראות איך הדברים יוצאים מהדמיון לנייר ומהנייר לשטח. נהנית ומאותגרת למצוא עבורכם פתרונות שיעזרו לכם להוציא את המרב והמיטב מהחלל בביתכם החדש או המשופץ.

תחומי עיסוק:

שירותים:

• עיצוב פנים.
• משרדים.
• דירות קטנות.
• דירות קבלן.
• משרדים.

פרטי התקשרות:

 כתובת: רש”י 8 רמת גן.

נייד: 052-4871130

דוא”ל: indesign.r@gmail.com 

Author

co6wp.

maof-design@bezeqint.net

Comments are closed here.