מיזם נדל”ן.

073-7440700

חברת מיזם נדל”ן

אודות החברה המבצעת:

מיזם נדל”ן והשקעות בע”מ עוסקת בתחום ההתחדשות העירונית מאז ראשית קיומו והיא אחת מהחלוצות ובעלת מומחיות רבה בתחום המיוחד הזה,

לחברה פרויקטים רבים בתחומי פעילותה השונים ובמהלך 2016/17 בנתה החברה בפועל פרויקטים רבים בערים שונות בגוש דן.

פריסת פעילותה של החברה מתבצעת תוך בחינה והכרה לעומק של העירייה שבתחומה יתבצע הפרויקט, וזאת על מנת להביא את התהליך לידי יישום מהיר וחלק ככל האפשר. במקרים מיוחדים שמיזם נדל”ן והשקעות מוצאת לנכון, היא גם מבצעת את תהליך הבניה בפרויקט בעצמה.

לחברת מיזם נדל”ן ניסיון עשיר בפרויקטים מסוג תמ”א 38/1 חיזוק והוספה והיא מעסיקה חברות קבלניות מקצועיות שנבחרו בקפידה על ידה המבצעות עבורה את העבודה, לחברה גם הישגים לא מעטים בפעילות מול העיריות בהקשר עם התוספות לדיירים, למשל ממ”דים בקו בניין.

לחברה צוות עובדים מקצועי ומנוסה הבקיא בכל השלבים של התהליך כמו: שלב החוזה, שלב התכנון והפעילות עד לקבלת היתר, שלב הבניה ושלב מסירת הדירות לדיירים החדשים. עיקרון חשוב של החברה הוא לביצוע בניה ברמה הטובה והנכונה ביותר. חברת מיזם נדלן משווקת בפרויקטים שונים דירות חדשות: 3, 4, 4.5, 5 חדרים, פנטהאוזים ודירות גן.

זוהי השקפת העולם שלנו והיא גם מבוטאת בסלוגן של החברה “יחד בונים יציבות” הדגש הוא על היחד – האינטרס המשותף לדיירים הקיימים/החדשים ולחברה.

1 נכסים נמצאו.

מודעות חדשות
למכירה

פרויקט מיזם נדל”ן, רחוב הבנים 6/8 בכפר סבא

אודות הפרויקט: פרויקט יפהפה וייחודי ברחוב שקט, מיקום מעולה ברח' הבנים 6/8 בכפר סבא. הבנייה בעיצומה, [...]
מחיר:
2.050.000
5